Dit bericht zal wel op meerdere log’s verschenen zijn, maar ik kon het niet laten toch even te plaatsen …
De Nederlandse politie heeft maandag een 35-jarige Leidenaar wegens inbraak aangehouden, nadat de dief zijn buit aan de rechtmatige eigenaar had teruggebracht, zo heeft het dagblad De Telegraaf dinsdag gemeld.
De man had even tevoren aangebeld bij een woning in Leiden, waar hij in de nacht van 16 op 17 maart had ingebroken. Hij betuigde zijn spijt en gaf aan de gestolen goederen, een hifi-installatie, op te halen en deze aan de eigenaar terug te geven.
De bewoner belde hierop meteen de politie. Nadat de dief de buit had opgehaald, hield de politie hem aan. Een ander deel van de waar, een digitale camera, had de berouwvolle man echter al verkocht.
Wat is dat voor een maf figuur??
Leave a Reply